Regulamin

ZASADY OGÓLNE:

 1. Zgodnie z koncepcją naszej działalności nie prowadzimy zapisów na wykonywanie zabiegów depilacji. Klienci obsługiwani są zgodnie z kolejnością przybycia, jednocześnie informujemy o przewidywanym czasie oczekiwania.
 2. Każdy klient przed zabiegiem depilacji otrzymuje broszurę informacyjną, w której zawarte są przeciwwskazania do depilacji oraz ewentualne skutki poddania się zabiegowi depilacji.
 3. Aby skorzystać z usługi depilacji należy, po uprzednim zapoznaniu się z broszurą informacyjną i regulaminem, pisemnie wyrazić zgodę na wykonanie zabiegu w naszym salonie.
 4. Klient ma możliwość wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych, wówczas poinformujemy klienta w formie SMS lub e-mail o promocjach.
 5. W przypadku osób niepełnoletnich zabieg depilacji wykonujemy za zgodą rodzica/opiekuna
 6. Przed zabiegiem depilacji prosimy poinformować pracownika o przyjmowanych lekach, przebytych zabiegach kosmetycznych, odstępie czasowym po korzystaniu z sauny i solarium.

PO WEJŚCIU DO KABINY ZABIEGOWEJ:

 1. Pracownik wskaże miejsce, w którym należy położyć/powiesić odzież.
 2. W przypadku depilacji bikini, na życzenie klienta, udostępniamy jednorazową bieliznę.
 3. Podczas przygotowania się do depilacji, klient pozostaje sam w kabinie, po czym informuje pracownika o gotowości do rozpoczęcia zabiegu.
 4. Podczas nieobecności pracownika, prosimy nie dotykać urządzeń grzewczych, wosków i akcesoriów do depilacji (ze względów higienicznych) ani wykonywać samodzielnej depilacji.

PRACOWNIK MOŻE ODMÓWIĆ WYKONANIA ZABIEGU, GDY:

 1. Klient nie podpisze zgody na wykonanie depilacji.
 2. Klient jest nietrzeźwy.
 3. Skóra jest podrażniona, zaczerwieniona, kondycja skóry wskazuje na stany chorobowe.
 4. Podczas depilacji występuje zbyt duże podrażnienie skóry lub uczulenie.
 5. Klient nie zadbał o prawidłową higienę.